Автобетонозмішувачі Sany SY310C-8

Безпечно та надійно

Спеціально спроектована кабіна виконана з використанням новітніх технологій роботизованого зварювання та відповідає найсуворішим вимогам щодо фронтального зіткнення та максимального тиску.

Приладова панель, розміщення дзеркал та загальний дизайн кабіни сприяють створенню поля зору, що не має аналогів у галузі.

Побудований для водія

Чотириточкове протиударне кріплення, двошарове ущільнення дверей та технологія шумоподавлення, вбудована в кабіну, допомагають знизити стомлюваність водія у ці довгі робочі дні.

Внутрішнє оздоблення з червоного та чорного кольорів випромінює відчуття спортивного автомобіля, зменшуючи візуальну одноманітність. Технологія Bluetooth з кермовим керуванням дозволяє використовувати мобільні пристрої (там, де це дозволено) для підтримки контакту з колегами.

Артикул: 0f727d6dc33e Категорія:
Compare

Бетонозмішувач Sany SY310C-8 з ємністю перемішування 10 кубічних метрів оснащений надвисокою міцністю вбудованої допоміжної рами, що забезпечує його стабільність та високу міцність. 10 кубічних метровий бетонозмішувач може адаптуватися до різних жорстких умов та збільшує термін служби.

Об'єм змішувача

10 м³

Потужність

Двигун

Трансмісія

Догори

залишити заявку