Автобетонозмішувач Sany SY412C-8

Передова технологія рульового управління
Насос гідропідсилювача керма з великим робочим об’ємом зменшує зусилля оператора на 40%. Оптимізація геометрії шасі та кута повороту передньої осі зменшує мінімальний радіус повороту на 15%.

Технологія захисту від налипання
Трисекційний відвал забезпечує ефективний кут розвантаження.

Промивний пристрій, інноваційний передній конус і з’єднувальна конструкція з кульковою коронкою встановлені на задньому конусі, щоб очистити застійний заповнювач з мертвого простору і запобігти накопиченню заповнювача на передньому і задньому конусах. Завдяки цьому залишкова норма на вивантажувальному патрубку знижується до 0,4%.

Артикул: 0f727d6dc33e-1 Категорія:
Compare

Спеціалізована кабіна

  • Надійна та безпечна
  • Створена для водія
  • Зручне обслуговування ACCESS
  • Привабливий дизайн
  • Панорамний моніторинг (опція)

Покращене гальмування
Завдяки повному використанню технології гальмування випускним клапаном, гальмівний шлях скоротився на 15%, а знос гальмівних накладок зменшився на 50%. Sany використовує повітряний компресор великого об’єму, високоякісні трубопроводи та нову технологію ущільнення, що скорочує час накопичення повітря та час спрацьовування гальм.

Енергозберігаюча технологія
Режим подвійної потужності двигуна в поєднанні з унікальною інтелектуальною технологією узгодження потужності трансмісії забезпечує 10% економію палива.

Технологія низької рами
Рама виготовлена з високоміцних спеціальних сталевих пластин, що підвищує надійність і безпеку. Вона використовує оригінальну безрамну конструкцію Sany в поєднанні з порожнистим дизайном передньої і задньої частини, що знижує центр ваги на 100 мм і робить автомобіль легшим.

Об'єм змішувача

12 м³

Потужність

Двигун

Трансмісія

Догори

залишити заявку