Дорожня фреза SCM1300C-8

  • Дуже застосовний
  • Високоефективний
  • Економічний та надійний
  • Зручний та розумний

Широко застосовується
Розширений протектор передніх коліс забезпечує легкий доступ до звичайного легкового автомобіля. Радіус фрезерування ≤1,2 м сприяє легкому фрезеруванню. Найвища в галузі висота транспортування сумісна з “самоскидами”.

Висока ефективність
Двигун потужністю 180 кВт забезпечує достатню потужність. Механічний привід фрези забезпечує більш пряму передачу потужності та більшу стійкість до перевантажень. Стандартний повний привід робить водіння потужним. Надширокий 500-міліметровий конвеєр забезпечує високу продуктивність транспортування матеріалу.

Економічний та надійний
Фрезерний барабан зі стандартним кроком 15 мм забезпечує щільну текстуру фрезерування та економить матеріали. Привідний конвеєр має бічну сторону з натяжним підшипником для забезпечення більш тривалого терміну служби. Скребок заднього затвора зі сплаву сприяє чистому прийманню матеріалів і подовжує термін служби.

Зручний та інтелектуальний
Інтелектуальний контролер SYMC і стандартна система автоматичного вирівнювання. Видимі параметри увімкнення/вимкнення, струму та напруги для ланцюга керування забезпечують легкий огляд, моніторинг та технічне обслуговування.  Інтелектуальні підказки щодо технічного обслуговування та сигналізації про несправності, а також параметри для пошуку, такі як рівень і положення фрезерування.

Артикул: 50033b362e13-1-1 Категорії: ,
Compare
Ширина різання

1300 мм

Глибина різання

0-280 мм

Потужність

Діаметр барабана

930 мм

Тип ходової частини

колісний

Швидкість

Транспортна довжина, мм

Транспортна ширина, мм

Транспортна висота, мм

Догори

залишити заявку