Екскаватор-навантажувач Sany SW955K1

Легке керування: Контролюйте робочий стан і миттєво реагуйте.

– TFT РК-дисплей замінив традиційну приладову панель, інтегруючи робочий стан і діагностику несправностей на одному цифровому екрані.

– Функція автоматичного запуску без ключа та 10 наборів PIN-кодів полегшують управління автопарком для керівництва, операторів та сервісної служби.

Легке обслуговування: Завжди будьте на зв’язку на місці та за його межами, отримуйте повний доступ до робочих даних, де б ви не знаходилися.

– Система Sany EVI складається з EVI APP та EVI Cloud.

– EVI APP надає нашим клієнтам повний доступ до операційних даних, клієнти можуть викликати службу через додаток.

– EVI Cloud створює звіти про експлуатаційні дані, щоб допомогти клієнтам керувати парком машин набагато розумнішим способом.

* Експлуатаційні дані включають робочі години/рівень споживання палива/статус машини/діагностичні коди несправностей тощо.

Безпечно та комфортно

– Кабіна Rops & Fops Cabin, більший простір, кращий огляд, нижчий рівень шуму та краща продуктивність кондиціонера – міцна та простора конструкція кабіни забезпечує нашим операторам безпечне та комфортне робоче середовище.

Артикул: 5022b7cb0a23-1 Категорія:
Compare

Надійність
Розроблені для більшої надійності, колісні навантажувачі Sany мають міцнішу раму, перевірені ключові компоненти та кращу гальмівну технологію.

Висока продуктивність
Розроблені для підвищення продуктивності, колісні навантажувачі Sany оснащені більш потужним силовим агрегатом і передовою гідравлічною технологією, що забезпечує більшу вантажопідйомність, більшу швидкість і більш чутливе гальмування.

Ефективна економія палива
Створені для підвищення паливної ефективності, колісні навантажувачі Sany використовують кращі гідравлічні технології, включаючи гідравлічну систему зі змінним робочим об’ємом і компактну конструкцію.

Потужність

Робоча маса

Об'єм ковша

Двигун

Догори

залишити заявку