Сервіс та ремонт

Обслуговування
та ремонт техніки Sany

Компанія PEGAS ST веде технічне обслуговування та ремонт техніки Sany. Спеціалізований сервіс складного обладнання силами сертифікованих майстрів компанії PEGAS ST продовжує працездатність техніки Sany. Розроблені в лабораторіях китайського концерну алгоритми діагностики дають точну інформацію про стан технічного засобу. Регулярність перевірок та усунення проблем силами ремонтного підрозділу компанії PEGAS ST допомагає дотримуватись технічних стандартів виробника.
Гарантії відповідності відремонтованої техніки стандартам безпеки Sany поширюються лише на пристрої, що пройшли обслуговування та відновлення в ремонтних цехах PEGAS ST.

ПІДТРИМКА КОРИСТУВАЧА

PEGAS ST здійснює повноцінну інформаційну підтримку користувачів Sany. Український дилер надає кінцевому споживачеві комплект документації для кожного виробу китайського виробника.
Посібник з експлуатації містить інструкції щодо використання техніки в економічному та вигідному для власника режимі. Регламент технічного обслуговування включає перелік операцій, що забезпечують збереження вихідних параметрів якості обладнання Sany.

Оригінальні запчастини

Постачання споживача оригінальними запасними частинами підвищує продуктивність машин та зберігає початкову якість обладнання марки Sany. Компоненти техніки, що поставляються компанією PEGAS ST, спеціально розроблені, протестовані та перевірені на функціональність в лабораторіях концерну Sany.
PEGAS ST постачає оригінальні запасні частини протягом повного терміну служби техніки Sany. Компанія PEGAS ST має в своєму розпорядженні централізований склад в Україні, що зводить до мінімуму терміни поставки запасних частин і забезпечує максимальну доступність необхідних деталей техніки Sany.
Використання оригінальних запчастин Sany підрозділом PEGAS ST відновлює працездатність техніки китайського виробника. Обслуговування та ремонт обладнання марки Sany у PEGAS ST знижує поточні витрати та збільшує час експлуатації техніки.
Догори

залишити заявку