Навантажувач Sany SDCY90K6H1C

Патентована технологія горизонтального повороту розкидача
Вирівнювання та підйом контейнера зручніше та швидше. Це значно зменшує тертя між шинами та підлогою, знижує витрату палива та економить кошти.

Ефективна технологія управління
Централізований джойстик має функцію управління по сантиметрам. Він може легко здійснювати точне налаштування з точністю до міліметра. Всі рухи розкидачів знаходяться під пропорційним контролем, що забезпечує досвід об’єднання людини і машини. Машина також має багаторухому конструкцію зчеплення, завдяки чому вона може працювати швидше та ефективніше.

Розкидач контейнерів з подвійним бар’єром
Розкидачі для контейнерів з бар’єрами та подвійними контейнерами розроблені для задоволення потреб клієнтів. Він може повертатися по вертикалі на ±4° для підвищення ефективності вирівнювання.

Гідравлічна система визначення навантаження
Автоматично регулює робочий об’єм насоса відповідно до навантаження, забезпечуючи високу точність регулювання потоку. Ефект енергозбереження та скорочення споживання є вражаючим.

Система керування з динамічним узгодженням потужності
Автоматично розпізнає динамічну потужність відповідно до зміни навантаження і відповідно регулює частоту обертання двигуна. Вихідна потужність автоматично адаптується до навантаження та умов роботи, що значно зменшує споживання енергії.

Конструкція для полегшення
Оптимізуйте конструкцію, щоб зробити її легшою та міцнішою.

Нова паливна технологія LNG
Більш економічна та екологічна.

Артикул: 13a9fe0daa37 Категорії: ,
Compare

Динамічна технологія захисту від перекидання
Впроваджуйте інтелектуальну технологію управління, визначайте робочі параметри обладнання в режимі реального часу та автоматично регулюйте робочий стан у небезпечних умовах, щоб запобігти перекиданню. Це може забезпечити безпечну та безтурботну роботу.

Технологія проектування надвисоких щогл
Щогла F-типу творчо розроблена для зменшення трясіння. Вона стійка до вигинів і скручування, дуже жорстка, безпечна і надійна.

Запатентована технологія сигналізації затиску щогли
Інтелектуальний пристрій моніторингу виявить блокування і надішле сигнал тривоги. Основна електронна система управління може заблокувати небезпечні операції, щоб запобігти подальшому пошкодженню, всебічно усунути загрози безпеці.

Вантажопідйомність

Кількість штабелів

6(8'6")

Колісна база

Макс. висота підйому стріли

21250 мм

Транспортна довжина, мм

Транспортна ширина, мм

Транспортна висота, мм

Догори

залишити заявку