Портальний поворотний кран Sany MQG1633S

Розумний та ефективний
Повністю автоматичне відстеження повороту розкидача

Кут повороту крана та положення поворотного двигуна передаються на розкидач за допомогою системи управління в режимі реального часу та інтелектуального алгоритму компенсації. Розкидач буде рухатися з тією ж кутовою швидкістю в протилежному напрямку, щоб протидіяти куту повороту крана.

Запис треку грейфера

Дані грейфера за один або кілька циклів (відстань опускання каната, кут повороту, кут нахилу, відстань опускання каната, час прискорення і уповільнення) оптимізуються на основі записаних даних, щоб грейфер міг автоматично повторювати рух.

Безпечний і надійний
Запобігання перевантаження гака

Коли гак піднімається на граничну висоту, контрольні реле вмикають звукову сигналізацію на блоці управління. Висхідний рух зупиняється, і дозволяється тільки опускання. Цей пристрій ефективно захищає механізм підйому, забезпечуючи високоефективний безпечний захист.

Захист швидкості підйомного механізму

Розраховується прискорення точок підйому та встановлюється додатковий захист для нашого крана, щоб передбачити тенденцію перевищення швидкості та уникнути очевидного падіння. Апаратний перемикач швидкості застосовується для подвійного захисту.

Енергозберігаючий та екологічний
Технологія переробки енергії

Технологія активного інвертора застосовується для перетворення накопиченої динамічної потужності та потенційної потужності в електричну енергію та переробки в мережу. Крім того, вона може протистояти забрудненню мережі вищими гармоніками напруги, тим самим підвищуючи коефіцієнт потужності обладнання.

Інтелектуальна конденсаторна компенсація низької напруги

Повністю автоматичний пристрій компенсації реактивної потужності, що усуває резонанс, налаштований на досягнення середнього коефіцієнта потужності вище 0,9 або більше, що підвищує ефективність використання електроенергії та зменшує споживання дротів.

Артикул: 198a9442cf57-1-1-1-1-1-1-1-1 Категорія:
Compare
Вантажопідйомність

Радіус

Колісна база

Догори

залишити заявку