Sany SR360R

Проста в експлуатації та обслуговуванні

Автоматична система мастила центру обладнана для забезпечення надійного та ефективного мастила бурової установки.

Оптимізоване компонування, збільшений простір для насосів та клапанів полегшує обслуговування під час роботи.

Простора кабіна з панорамним дахом, інтелектуальна операційна система SANY-ADMS, розроблена для забезпечення оператору комфортних умов роботи та широкої видимості.

Артикул: 3d91456d528b Категорія:
Compare

Роторна установка бурова SR360RH10 підходить для буріння твердих порід великого діаметру.

Висока продуктивність буріння

Є фрикційні Kelly 14-19м, що блокують Kelly з високоміцних сталевих труб; максимальний вихідний момент, що крутить, досягає 360 кН.м, максимальна глибина ворсу 106м вниз, максимальний діаметр ворсу 2500мм, 3000мм після зняття нижньої щогли.

Двигун Isuzu з номінальною потужністю 300 кВт при 1800 об/хв, шестиступінчасте керування забезпечує потужну потужність машини, підвищуючи продуктивність буріння.

Головна лебідка з подвійним редуктором та подвійним двигуном забезпечує більш високу швидкість лінії 75 м/хв, більшу підйомну силу з тягою лінії 360 кН.

Безпечна та надійна

Привід обертання 5-го покоління використовує багатоступінчастий контроль, методи, що самоадаптуються, і подвійну систему буферизації, які можуть збільшити ефективність і безпеку буріння.

Протиударна надпотужна гідравлічна система, виготовлена на індивідуальне замовлення з відомими брендами, та важке подовжене шасі з низькою гравітацією забезпечують ефективну, безпечну та стабільну роботу.

Передові зварювальні роботи, автоматичні верстати з ЧПУ для різання забезпечують високу точність та якість основних компонентів.

Діаметр

Глибина

Маса

Потужність

Двигун

Догори

залишити заявку