Sany SR235

Простота транспортування та експлуатації

Компактна по транспортній висоті та вазі бурова установка легко транспортується в містах.

Спеціально підібране шасі із збільшеним простором для насосів та клапанів забезпечує простоту обслуговування під час роботи.

Простора кабіна з панорамним дахом спроектована таким чином, щоб забезпечити оператору комфортну обстановку та широкий огляд.

Артикул: 60c58edc8b29 Категорія:
Compare

Роторна бурова установка SR235W10 з повнокроковою системою – вибір №1 для цивільного будівництва.

Висока продуктивність буріння

Є фрикційні Kelly 13-15 м, що блокують Kelly 12-15 м, виготовлені з високоміцних сталевих труб; максимальний вихідний крутний момент досягає 235 кН.м, максимальна глибина 68 м, максимальний діаметр 2000 мм.

Двигун Isuzu з номінальною потужністю 257 кВт при 2000 об/хв, шестиступінчасте керування забезпечує потужну потужність машини, підвищуючи продуктивність буріння.

Нова конструкція головної лебідки забезпечує вищу швидкість лінії 70 м/хв, велику підйомну силу при тязі лінії 250 кН.

Безпечна та надійна

Привід обертання 5-го покоління використовує багатоступінчастий контроль, методи, що самоадаптуються, і подвійну систему буферизації, які можуть збільшити ефективність і безпеку буріння.

SANY-ADMS інтелектуальна операційна система, передова гідравлічна система та важке широке шасі забезпечують ефективну, безпечну та стабільну роботу.

Передові зварювальні роботи, автоматичні верстати з ЧПУ для різання забезпечують високу точність та якість основних компонентів.

Діаметр

Глибина

Маса

Потужність

Двигун

Догори

залишити заявку