Sany SR405R

Простий в експлуатації та обслуговуванні

Автоматична система мастила центру обладнана для забезпечення надійного та ефективного мастила бурової установки.

Оптимізоване компонування, збільшений простір для насосів та клапанів полегшує обслуговування під час роботи.

Простора кабіна з панорамним дахом, інтелектуальна операційна система SANY-ADMS, розроблена для забезпечення оператору комфортних умов роботи та широкої видимості.

Артикул: a5cd13d6eee1 Категорія:
Compare

Роторна бурова установка SR405RC10 підходить для буріння твердих порід із подвійною структурою трикутника.

Висока продуктивність буріння

Є фрикційні Kelly 15-20м, що блокують Kelly 15-20м із високоміцних сталевих труб; максимальний вихідний момент, що крутить, досягає 405кН.м, максимальна глибина ворсу 112м вниз, максимальний діаметр ворсу під натовпом лебідки 2500мм, 2800мм під натовпом циліндрів.

Двигун Isuzu з номінальною потужністю 377 кВт за 1800 об/хв забезпечує потужну потужність машини, підвищуючи продуктивність буріння.

Головна лебідка з подвійним редуктором та подвійним двигуном забезпечує більш високу швидкість лінії 50 м/хв, велику підйомну силу з тягою лінії 437 кН, одношарова прокатка є опціональним.

Безпечний та надійний

Привід обертання 5-го покоління використовує багатоступінчастий контроль, методи, що самоадаптуються, і подвійну систему буферизації, які можуть збільшити ефективність і безпеку буріння.

Протиударна надпотужна гідравлічна система, виготовлена на індивідуальне замовлення з відомими брендами, та важке подовжене шасі з низькою гравітацією забезпечують ефективну, безпечну та стабільну роботу.

Удосконалені зварювальні роботи, автоматичні верстати з ЧПУ для різання забезпечують високу точність та якість основних компонентів.

Діаметр

Глибина

Маса

Потужність

Двигун

Догори

залишити заявку