Великий экскаватор SY500H Demolition

Працюйте з комфортом – завдяки нахилу кабіни водій завжди може вибрати положення з найкращим оглядом.

Максимальна продуктивність в комфортних умовах – особливу увагу на SY500HRD було приділено кабіні водія. Безпека та ергономіка в кабіні ідеально взаємопов’язані і тому пропонують водієві найкращі умови для розслабленої роботи без втоми. Основна увага приділяється зручному сидінню водія з пневматичною підвіскою, високою спинкою, що забезпечує підтримку попереку, та легкодоступним органам керування. Джойстик керування забезпечує точну роботу в будь-якій ситуації, а великий дисплей, що легко читається, відображає всі ключові параметри з першого погляду. Потужне опалення та автоматична система кондиціонування гарантують ідеальний клімат. Кабіна, яку можна нахиляти під кутом до 30°, також забезпечує водієві оптимальний огляд відповідної робочої зони.

Повна безпека – на додаток до широко заскленої кабіни водія, стандартна камера гарантує огляд з усіх боків без сліпих зон.

Безпека без компромісів – навіть на будівельних майданчиках безпека є найвищим пріоритетом. Тому кабіна бетонолома SY500HRD надзвичайно міцна відповідно до директиви ЄС. Панель даху і лобове скло, виготовлені з безпечного скла, розташовані за захисними решітками, які є частиною стандартного обладнання. Численні активні та пасивні компоненти безпеки, такі як автоматичне обмеження радіусу дії, забезпечують максимальний захист людей і машини.

Compare

Ефективність відповідає потужності – інтелектуальна система управління автоматично адаптує потужність насоса до доступної потужності двигуна.

Встановлює нові стандарти продуктивності – величезна продуктивність, але з мінімально можливими експлуатаційними витратами. SY500HRD знає, що таке економічна ефективність сьогодні. Функція автоматичного холостого ходу та електронне впорскування палива регулюють частоту обертання двигуна відповідно до необхідної потужності. Це зменшує витрату палива, знос двигуна та викиди вихлопних газів. Тривалі інтервали між технічним обслуговуванням і ремонтом позитивно впливають на експлуатаційні витрати.

Для найскладніших умов – прецизійні зварні шви, виконані високоточними зварювальними роботами, забезпечують стабільність і потужність в довгостроковій перспективі.

Високий і стійкий – завдяки стрілі довжиною 28 м, SY500HRD дозволяє виконувати точні роботи з демонтажу навіть на високих будівлях і спорудах.

Покращена стійкість, збільшене передаване зусилля – SY500HRD має широке, гідравлічно телескопічне шасі з надзвичайно стійкою та міцною рамою. Велика площа опорної поверхні, яка досягається таким чином, забезпечує основу для безпечної та точної роботи водія навіть на нерівній поверхні. Це також забезпечує SY500HRD найкращу стійкість, що означає, що потужність використовується найкращим чином. Завдяки стабільності ідеально підходить для забезпечення максимальної безпеки на будівельному майданчику. Розумний спосіб запропонувати меншу ширину колії для транспортування або для вузьких ділянок.

 

Маса

Висота

Потужність

Двигун

Радіус повороту

3 915 мм

Транспортна довжина, мм

Транспортна ширина, мм

Транспортна висота, мм

Догори

залишити заявку