Вилочний навантажувач Sany SCP130A

Надійна система живлення
Завдяки використанню двигунів всесвітньо відомих брендів, таких як VOLVO та CUMMINS, які є надійними за якістю та потужними за потужністю, поєднуючи передові технології узгодження потужності та управління, обладнання значно оптимізовано за динамічними характеристиками. Науково обґрунтований та відповідний захист двигуна та коробки передач значно подовжить їх довговічність.

Технологія швидкої зміни навісного обладнання
Навісне обладнання можна швидко змінювати, щоб забезпечити ефективну роботу в різних робочих умовах.

Ефективна технологія управління
Централізований джойстик має функцію управління з кроком в дюймах. З його допомогою можна легко здійснити точне налаштування з точністю до міліметра. Всі рухи навісного обладнання знаходяться під пропорційним контролем, що забезпечує об’єднання зусиль людини і машини. Машина також має багаторухому конструкцію зчеплення, завдяки чому вона може працювати швидше та ефективніше.

Комфортне робоче середовище
Конструкція, орієнтована на оператора, включає широкий огляд робочого стану. Пристрої управління розміщені в правильному положенні, щоб зменшити втому операторів.

Легка конструкція
Оптимізація конструкції, щоб зробити її легшою та міцнішою.

Артикул: 6a0b0fc58c6f-1 Категорії: ,
Compare

Інтелектуальний захист від перекидання
Використовуйте інтелектуальну технологію керування для виявлення робочих параметрів обладнання в режимі реального часу та запобігання перекиданню. Це високоінтелектуальна система, що забезпечує безпеку та безтурботну роботу.

Технологія захисту від падіння вантажу
Технологія може автоматично контролювати положення навісного обладнання, запобігаючи падінню вантажу в надзвичайних ситуаціях, таких як різке гальмування або поворот.

Технологія автоматичного пожежогасіння
Автоматичний вогнегасник з сильним розпиленням може реалізувати функції пожежної сигналізації, протипожежного захисту та пожежогасіння. Вогнестійкі характеристики є стабільними та надійними.

Технологія автоматичного блокування кабіни
Під час технічного обслуговування кабіна буде повернута на один бік. Неправильна експлуатація може призвести до нещасних випадків. Кабіна важкого навантажувача SANY має подвійний захист – механічний і гідравлічний захист від перекидання, що ефективно запобігає випадковому перекиданню.

Технологія автоматичного гальмування при русі заднім ходом
Завдяки таким технологіям, як лазерне сканування та графічна ідентифікація, машина може точно виявляти людей або перешкоди на шляху руху, а потім автоматично гальмувати, щоб запобігти нещасним випадкам. Це високоінтелектуальна система з високим рівнем безпеки.

Вантажопідйомність

Висота підйому

3761 мм

Колісна база

Двигун

Транспортна довжина, мм

Транспортна ширина, мм

Транспортна висота, мм

Догори

залишити заявку